Miks Creatum?

Miks Creatum?
  • Creatumi näol saab Sinu ettevõte partneriks väga kogenud meeskonna. Igapäevast tööd Sinu kaubamärgi või brändi heaks hakkavad tegema Creatumi paljude rahvusvaheliste ja kodumaiste auhindadega pärjatud omanikud ise – privileeg, mis kuulub suurtes agentuurides reeglina üksnes väga suure turunduseelarvega klientidele. Nii saad Sina sama raha eest rohkem väärtust ja jõuad kiiremini sihile, kogemus on ka parim rohi vigade vastu.
  • Creatumiga koos tulevad soovil Sinu laua taha parimad tegijad teistest turunduskommunikatsioonivaldkondadest. Vajadusel kaasame Sind nõustama ka rahvusvahelise kogemusega turunduseksperdid. Tulemuslik turundus on alati integreeritud ja see nõuab hästi kokkutöötanud meeskonda.
  • Creatumi näol valid süveneva, analüütilise partneri – kaasamõtleja, kes on Sinuga samal pool lauda ja vastab vajadusel kõnedele 20/7. Mõtte- ja planeerimisprotsessi kvaliteet väljendub otseselt kampaaniate tulemuslikkuses.
  • Creatumi loovus on paindlik > vajadusel jõuline ja eristuv, vajadusel paindlikult taktikalist müüki edendav. Analüütilisus loovuses tähendab paljusid parameetreid, mida arvestada > kas Sinu toode või teenus eeldab kõrget või madalat kaasatust? Kui tuua vaid üks näide kümnetest.
×
Menüü