Arco Vara Kodukolde kampaanial hiilgavad tulemused

Arco Vara ja Creatum alustasid kevadel koostööd uue olulise kinnisvaraarenduse raames, repositsioneerides Kodukolde projekti vastavalt muutunud sihtrühma- ja turukäitumisele. Tulemuseks uue ilme ja interaktiivse taseme saanud koduleht: www.kodukolde.ee.

Lisaks valmisid Creatumis Kodukolde arendust repositsioneeriva kampaania raames välimeedia plakatid ja veebibännerid. Kampaania suurepärased tulemused meenutasid ka analüütikutele nn. buumieelseid aegu: esimesed uued 50 korterit valmivad kevadeks ning neist olid koguni 36% kas müüdud või broneeritud juba nurgakivi panekuks. 

17. augustil asetasid Tallinna linnapea Edgar Savisaar, Arco Vara nõukogu esimees Richard Tomingas, Arco Vara arendusdivisjoni juht Veiko Taevere, Merko Ehituse juhatuse esimees Tiit Roben ning arhitekt Kalle Vellevoog Kodukolde uuele sajale korterile nurgakivi. Arco Vara arendusdivisjoni juht Veiko Taevere tõi oma sõnavõtus esile, et muutunud konjunktuur ning elanike uued ootused tingisid elamute ümberprojekteerimise.

×
Menüü