Creatum aitas Telial luua EU Digital Summit`i ekspositsiooni

Meil on hea meel, et ka meie väike käsi oli mängus Eesti Euroopa Liidu eesistumise tippsündmuse disainimisel. Aitasime oma kliendil Telial luua ja disainida lähituleviku tehnoloogiale pühandatud näitusekontseptsiooni.

Eile, 29. septembril 2017 kohtusidki Tallinnas kokku ELi riigipead ja valitsusjuhid  digitaalvaldkonna tippkohtumisel. Selle korraldas Eesti Euroopa Liidu Nõukogu eesistumine koostöös Euroopa Ülemkogu eesistuja ja Euroopa Komisjoniga.

Mõned pildid ka:

Juht-tool ja booth. Foto autor: ARON URB.

Väikse meenutusena Digital Summiti Telia lahendus – tegemist oli juht-tooliga, milles istuja pani pähe VR seti ja haarates juhttooli küljes olevatest kangidest sai ta reaalselt juhtida koppa, mis asus Digital Summiti telgist väljaspool, ca 50 meetri kaugusel (sellel fotol on näha kumera lilla katuse all olev väike ekskavaator – seesama masin hakkaski liikuma kui inimene juhttoolis kange liigutas, pure magic!). Andmeside oli toestatud 5G-ga, tarkvara lahendused Telia & Ericssoni koostöös, tooli set-up, screenid, telik, kujundused, sõnumid Creatum & Elamusstuudio koostöö. Oli uskumatu sündmus! Tänud Teliale meie maailma avardamast.

Jüri Ratas koppa juhtimas. Foto: ARON URB.

Kopp lähemalt, foto: CREATUM.

×
Menüü