Creatum loob koos ADM`iga Eesti Vabariigi 100ndaks aastapäevaks interaktiivse avastusmängu

Creatum võitis koostöös ADM`iga Muinsuskaitseameti riigihanke, mille eesmärk oli leida kandev idee suurele avastusmängule, mis on osa „Eesti Vabariik 100“ programmist. Creatumi rolliks ideed ja disain, ADM`i rolliks interaktiivsed ideed ja mängu tehniline teostus ning haldus.

“Eesti 100 aaret” on interaktiivne ja ainulaadne avastusmäng, mille eesmärk on mängus osalejate abil kokku koguda 100 tähenduslikku paika või objekti (ehk nn aardeid) üle Eesti. Mängija kohustus on üles leida/külastada neid mälestisi, need mobiilirakenduse abil üles märkida, andes nii mängijale (kohalikule kui turistile) võimaluse tutvuda Eesti kultuuripärandiga.

Projekti eesmärk on Eesti Vabariigi 100. aastapäevaks taasavastada Eesti pärand ja taasavastada riigi ajaloo märkimisväärsed kultuuri- ja loodusobjektid. Projekt võimaldab tõsta teadlikkust ning laiendada eestlaste silmaringi oma riigi kultuuripärandi kohta, kaardistada olulisimad kultuuriobjektid riigis ning neid tutvustada ka rahvusvaheliselt. Mängu on plaan kaasata ca 80 000-100 000 turisti. Vaata lähemalt siit: http://eesti100aaret.ee/

×
Menüü