Pärnus avati esimene Pet City

Creatumil on au esitleda Pet City brändi, mille loomisele on kulunud pool viimast aastat. Brandi tunnusmuusika on loonud tuntud helilooja Priit Pajusaar. Vaata Pet City animit SIIT.

Tänajuba Lätis tegusteva ja peagi teistele rahvusvahelistele turgudele laieneva Pet City brändi missioon on tõsta Eesti lemmikloomakultuuri taset tundmatuseni. Lisaks on Pet City tugev sotsiaalne missioon viia peagi kokku kõik leidloomad ja nende uued pered.

Pet City on uudse kontseptsiooniga kauplus, kliinik ja grooming salong. Pet City toob lemmiklooma valdkonda Eestis uudse käsitluse, kus eeskätt pööratakse erilist tähelepanu lemmikute enda kohal- ja heaolule. Siinkohal ei saa me muidugi kõrvale jätta neljajalgsete sõprade omanikke, kes saavad meie juures koos lemmikuga valida just lemmikloomale sobiva toote või teenuse.

Pet City lemmikloomakeskuses on esindatud rõõmsa ja uudse kontseptsiooniga ning laia kaubavalikuga lemmikloomapood (sh Applaws, Royal Canin, Pro Plan, Hills, Acana, Orijen, BioMill, Kong, Furminator, Hunter, Hurtta, Rukka, Derbe, Animology, Pet Head, Zogoflex, wolfsfreund külmtoit jpm), tipptasemel Pet City kliinik tänapäevase aparatuuri ning professionaalse meeskonnaga ja täisteenust pakkuv hooldus (grooming) salong.

×
Menüü