Telia ja Creatum tõid 5G pilti

5G andmeside pole lihtsalt uue generatsiooni andmesidetehnoloogia, vaid revolutsioon! Meil Creatumis oli rõõm aidata Telial lansseerida mahuka 5G tulevikuvõimalusi tutvustav kampaania.

Mida 5G tähendab ja milles seisneb revolutsioon? Piltlikult öeldes viib 5G meid täiesti uude maailma. See on maailm, kus masinad suhtlevad masinatega, kus autod sõidavad ise, kus linna valgustus käivitub või lülitub välja vastavalt sellele, kui pime väljas on. Jne, jne, jne. 5G viib ärilise mõtlemise uuele tasandile ja annab selle võrra inimestele rohkem vabadust – ikka selleks, et meil kõigil oleks aega nautida seda, mis elus tegelikult oluline on.

TELIA Company koostöös Ericssoni ja Inteliga on välja töötamas 5G standardit selleks, et uus andmeside tehnoloogia saaks laiadele massidele kättesaadavaks juba alates 2020. aastast.
Lansseerimiskampaania avalöök anti septembris Euroopa Liidu tippkohtumise raames Digital Summitil, kus rahvusvahelised digivaldkonna tippametnikud said oma käega proovida miniekskavaatori viiteajata kaugjuhtimist. Samuti said esmakordselt 5G eeliseid proovida Tallinki reisijad.

Kampaania raames saab näha uuenduslikke digipostreid, mobiilibänneri erilahendusi, seninägematuid touch-screen võimalusi kaubanduskeskustesse ja kodulehe 5G HUB-i. Vaata lähemalt siit www.telia.ee/5g

 

×
Menüü