Uus klient – IF Kindlustuse bränd poliis.ee

Konkureerides mitme nimeka Eesti agentuuriga võitis Creatum uue kliendisuhte – online liiklus- ja kaskokindlustuse iseteeninduskeskkonna poliis.ee. Esimese kampaaniana allahindluskampaania Happy Day.

Poliis.ee eesmärk on olla turuliider – pälvida klientide usaldus ning olla kõige nõutavam internetipõhine autokindlustuse iseteenindusbüroo. Poliis.ee tagab Sulle selle, mida vajad, just siis, kui seda vajad. Mugav. Soodne. Kiire.

Poliis.ee brändi omanik on If – juhtiv kindlustusselts Põhja-Euroopas ja üks juhtivamaid Baltimaades, mis teenindab Põhjamaades ja Balti riikides ligi 3,5 miljonit klienti. Ifi omanik on If P&C Insurance Holding Ltd., millest 100% kuulub Sampo grupile, Skandinaavia tuntuimale finantsettevõttele.

If pöörab suurt tähelepanu innovaatilise internetipõhise kindlustuse arengule, mille kohta annavad tunnistust paljud kohalikud ja rahvusvahelised auhinnad. Näiteks sai If ajakirja Euromoney Insurance Survey 2009 tulemuste järgi nimetuse „Parim kindlustaja Põhjamaades ja Balti regioonis”. Insurance Survey on prestiižikas uuring ja selline tunnustus on maailma kindlustusturul väga hinnatud. Ifi internetipõhise kindlustuse kogemusi saavad nüüd kasutada ka Poliis.ee kliendid, kelle käsutuses on ka edaspidi tehnoloogilise arengu pakutavad mugavused.

×
Menüü